• lip 06, 2015 Kim jesteśmy
  jawabud
  Brak komentarzy | 0 likes | 274 Viewers

  Polskie Przedsiębiorstwo Budowlane JAWA – BUD s.c. to deweloper znany z budownictwa mieszkaniowego, biurowego i usługowego o wysokim standardzie.

  Od początku istnienia spółki naszym głównym celem jest, aby projektowanie, doradztwo, planowanie i wykonawstwo od projektu do realizacji skoncentrowane było w jednym, zgranym zespole. Stałymi atrybutami naszej pracy jest bezpieczeństwo w trakcie realizacji oraz wysoka jakość wykonywanych robót budowlanych.

  Będąc generalnym wykonawcą swoich inwestycji dajemy klientom gwarancję terminowości, wysokiej jakości wykończenia oraz elastyczności w realizowaniu indywidualnych zleceń.

  Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z budową, remontem, modernizacją i adaptacją budynków. Wykorzystujemy nowoczesne technologie i materiały, które w połączeniu z rzetelnością i wysokimi kwalifikacjami naszych pracowników gwarantują klientom otrzymanie usług na najwyższym poziomie. Do naszych zalet można również zaliczyć szeroki zakres proponowanych usług typu tynki agregatem, wylewki miksokretem, wynajem rusztowań.

  W naszej firmie zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji robót budowlanych. Mając duże doświadczenie zawodowe potrafią rozwiązywać problemy, ale przede wszystkim wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać. Nasza cała kadra techniczna ciągle podnosi swoje kwalifikacje oraz szkoli się, aby być na bieżąco z wszelkimi innowacjami.

  Dzięki ciągłemu rozwojowi, który przedsiębiorstwo zawdzięcza dobrej organizacji pracy oraz ogromnemu zainteresowaniu nowoczesnymi mieszkaniami, JAWA-BUD s.c. jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na pszczyńskim rynku nieruchomości.

  About author

  • About Author

   jawabud