Realizacje

Osiedle przy Fontannie zlokalizowane w Pszczynie przy ul. Dobrawy 50  to budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z infrastrukturą.

Realizację inwestycji rozpoczęliśmy w lipcu 2011 r. W dniu 10 stycznia 2013 r. budynek został oddany do użytku.

Efektem naszej pracy jest trzypiętrowy budynek złożony  z 3 segmentów w których mieści  się 40 mieszkań o powierzchni od 45 do 72 metrów kwadratowych. W kondygnacji podziemnej znajduje się 10 miejsc postojowych, pomieszczenia piwniczne jak również pomieszczenia gospodarcze.

Mieszkania zostały wyposażone w inteligentny system, dzięki któremu istnieje możliwość zarządzania mieszkaniem z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem urządzenia mobilnego z dostępem do internetu.

Budynek  jest w całości przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Sprzedaż ostatniego mieszkania nastąpiła w dniu 23.04.2014 r.

Inwestycja zlokalizowana jest w Pszczynie przy ul. ks. bp. Bogedaina 23,  została oddana do użytku w  lipcu  2014 r.

Obecnie znajduje się tu główna siedziba naszej spółki oraz lokale mieszkalne przeznaczone na wynajem.

Atutem dla naszej firmy jak i przyszłych najemców jest bardzo atrakcyjna lokalizacja budynku.  W pobliżu znajdują się: Przedszkole, Szkoła, Sąd Rejonowy, Komenda Policji, Starostwo Powiatowe, Urząd Skarbowy, Urząd Pocztowy, dworzec PKP i PKS, sklepy, przychodnie oraz apteki

Budynek powstał w latach 70 – tych XX wieku i był użytkowany jako Hotel Pracowniczy Fabryki Elektrofiltrów Elwo.
Aby dostosować obiekt do obecnie obowiązujących standardów, niezbędny był gruntowny remont, który przeprowadziliśmy w latach 2013-2014.  Konieczna była wymiana całej sieci wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej oraz grzewczej, ocieplenie oraz odnowienie elewacji, przebudowa oraz rozbudowa pomieszczeń.

W budynku wymieniliśmy również system alarmowy, zainstalowaliśmy sieć kamer, oraz nowoczesny system otwierania drzwi. Utworzyliśmy nowe miejsca parkingowe do dyspozycji najemców.

Znacznie podwyższyliśmy standard poprzez instalację nowoczesnej windy.

Kolejną naszą inwestycją, wykonaną „pod klucz”, realizowaną w  latach 2012-2013, był Dom Medialny w Porębie przy ul. Wodzisławskiej 36B, gdzie obecnie znajduje się  siedziba redakcji Gazety Pszczyńskiej oraz portalu Pszczyńska.pl

W 2012 r. przeprowadziliśmy generalny remont i przebudowę siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Pszczynie przy ul. Tadeusza Sygietyńskiego 20.

© 2017 Jawabud. Wszelkie prawa zastrzeżone